Haber Yazdır

Özel Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınavı 26 Temmuz 2015 tarihinde aşağıdaki gün vesaatlerde Ankara, İstanbul ve İzmir sınav merkezlerinde yapılacaktır.

Katılımcılar http://mue.tesmer.org.tr adresli web sayfamızdan alacakları sınav giriş belgesi ile sınava gireceklerdir. Sınav giriş belgesi olmayanlar sınavaalınmayacaktır.

Özel SMMM Sınavı katılımcılarından Mesleki Uyum Eğitimi Portalında yer alan soyadı ilekimliklerindeki soyadı uyumsuz olanların; sınava gelirken soyadı değişikliğini gösterir evlenmecüzdanı ve T.C. Kimlik No içeren nüfus cüzdanı ile sınav yerinde hazır bulunmalarıgerekmektedir.

Sınavlara katılacak olan meslek mensuplarımızın; sınavın yapılacağı kurumun üzerindedikkatle durup, hassasiyet gösterdiği kılık kıyafet yönetmeliği hükümlerini göz önüne alarak,sınav yerinde olmaları, sınav düzeni ve aday meslek mensuplarımızın zarar görmemeleriaçısından önemlidir.

Adayların sınava gireceği salonlara ilişkin bilgiler Özel SMMM Sınavı Giriş Belgesinde yer alacaktır.

Başarılar dileriz.

TÜRMOB
 
 

2015/2. DÖNEM 
ÖZEL SMMM SINAV PROGRAMI 
26 Temmuz 2015 Pazar

 

 

Sınav Konuları

Sınav Saati

Hukuk

09.30

Meslek Hukuku Mesleki Değerler ve Etik

11.00

Vergi Hukuku

13.30

Muhasebe

15.00

Denetim

16.30


 

İZMİR :     Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

                 Dokuzçeşmeler Kampüsü

                 Buca / İzmir

Sınavlara katılacak olan meslek mensuplarımızın; sınavın yapılacağı kurumun üzerinde dikkatle durup, hassasiyet gösterdiği kılık kıyafet yönetmeliği hükümlerini göz önüne alarak, sınav yerinde olmaları, sınav düzeni ve aday meslek mensuplarımızın zarar görmemeleri açısından önemlidir.