STAJYER İZLEME VE DENETLEME KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 SAİT KOÇ SÖKE 7 CELAL ÖZKAN İNCİRLİOVA
2 UĞUR YAŞAR ÖZEL KUŞADASI 8 KENAN ACAR EFELER
3 FERHAT CESUR EFELER 9 OSMAN ÇAĞLAYAN NAZİLLİ
4 AHMET DALDAL EFELER 10 SEMRA KUTAY KUŞADASI
5 MEHMET YAVAŞ SÖKE 11 SEVTAP DİNİZ KUŞADASI
6 HARUN YUMUŞAK EFELER 12 AHMET DURMAZ KUŞADASI

MESLEKİ DENETLEME KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 MEHMET KIVRAK ÇİNE 7 ZAFER KAHYAOĞLU NAZİLLİ
2 AYŞE BULUT KARAHALİL KUYUCAK 8 ŞERİFE YÖNTEM NAZİLLİ
3 NİYAZİ UZUN KUŞADASI 9 BURCU SEVİM NAZİLLİ
4 KADİR ÇAKAL KUŞADASI 10 MUSTAFA YILMAZ ÇİNE
5 NUSRET ÖZBAK BUHARKENT 11 MEHMET ÇÖLLÜ KARACASU
6 HAKAN ÇERÇİ EFELER        

ASGARİ ÜCRET TESPİT KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 SERKAN AKKAYA NAZİLLİ 9 MAHMUT DUMAN SÖKE
2 GÜNAY TIKKIN DİDİM 10 ALİ OSMAN AKBAL EFELER
3 AYKUT KARAŞAH KUYUCAK 11 M.BAKİ GÜZEL EFELER
4 RAMAZAN KILIŞÇI ÇİNE 12 MAHFUZ EROL EFELER
5 TAHİR YABANCI SÖKE 13 CELAL ÖZKAN İ.OVA
6 ALİHSAN UĞUR KUŞADASI 14 REFİK ARAÇ DİDİM
7 HALİL TURGUT ORTAKLAR 15 TUFAN ARISOY KUŞADASI
8 MUHAMMET İNCEOĞLU YENİPAZAR 16 ERTAN GÜNDÜZ SÖKE

SOSYAL ETKİNLİKLER KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 FEHMİYE BAŞALAN NAZİLLİ 7 M.SELİM TOPCU DİDİM
2 MUHSİN  EVCİ NAZİLLİ 8 AYKUT ÖZDEMİR EFELER
3 BARIŞ GÜVENÇ EFELER 9 MEHMET YÜKSEL EFELER
4 ŞÜKRAN YURTTAŞ KUŞADASI 10 M.BAKİ GÜZEL EFELER
5 LÜTFİ SÜRGEN KUŞADASI 11 AHMET AÇİCİ SÖKE
6 ALİ İHSAN DEMİR NAZİLLİ  

KADIN ETKİNLİKLERİ KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 GÜLAY ULUKAN EFELER 6 ASİYE YAZICI KUŞADASI
2 DİLEK GÜRCAN NAZİLLİ 7 GÜLPERİ YAVUZ ELMASCAN SÖKE
3 BAHAR AYDOĞAN ÖZDEMİR EFELER 8 DUYGU GÖĞDE EFELER
4 JÜLİDE  VARDAR BEKEM İ.OVA 9 MÜŞERREF YAZ UYAR EFELER
5 HİLAL BORA KUŞADASI 10 AYBEN  ÇELİMLİ EFELER

BİLGİ İŞLEM VE İLETİŞİM KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 AYKUT ÖZDEMİR EFELER 5 SEÇKİN ÇETİN KUŞADASI
2 MEHMET YÜKSEL EFELER 6 M.EMİN AKCAN NAZİLLİ
3 FERHAT CESUR EFELER 7 MURAT GÜRATAN KUŞADASI
4 GÜLAYŞE BOZDAĞ DİDİM        

MESLEKİ MEVZUAT KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 ZAFER AYDIN YENİPAZAR 6 SALİH  KOLÇAK SÖKE
2 ALİ RIZA EFE KUŞADASI 7 HARUN  YUMUŞAK EFELER
3 RECEP KİBAR EFELER 8 İLHAN  AYDIN EFELER
4 RAMAZAN SÖNMEZ EFELER 9 SONER ÇOLAK KUŞADASI
5 M.SELİM TOPCU DİDİM 10 ALİ İHSAN DEMİR NAZİLLİ

BAĞIMLI ÇALIŞANLAR KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 ÜNAL KAHVECİOĞLU EFELER 5 CENGİZ KIZILCAN EFELER
2 BİRGÜL AZİZHANOĞLU EFELER 6 SERKAN ERSOY EFELER
3 NESLİHAN KOÇ EFELER 7 HATİCE  TULUY NAZİLLİ
4 İRFAN BÜYÜKIŞIK ÇİNE 8 HÜSEYİN MUTLU EFELER

BASIN YAYIN KOMİSYONU

S.No Adı Soyadı İlçe S.No Adı Soyadı İlçe
1 SELAMİ MERSİN EFELER 6 İLHAN AYDIN EFELER
2 BARIŞ GÜVENÇ EFELER 7 HALİL AKGÜN KUŞADASI
3 MİNE ODABAŞI KUŞADASI 8 GÖKHAN ÖTGEN SÖKE
4 AYNUR KILIÇ EFELER 9 BURCU SEVİM NAZİLLİ
5 CEMAL ACAR EFELER